Особливості оформлення КАСКО

КАСКО вважається найпопулярнішим видом автострахування. Поліс покриває безліч ризиків: від ДТП до ушкодження машини під час стихійних лих.

Сьогодні такий поліс пропонує практично кожна страхова компанія Україна може похизуватися достатньо розвиненою страховою сферою, тому застрахувати своє авто має змогу будь-хто. Сьогодні деякі компанії навіть пропонують замовити такі послуги в режимі онлайн, що позбавляє необхідності витрачати свій час. Вирішивши застрахувати транспортний засіб за програмою КАСКО, важливо звернути увагу на безліч нюансів, які супроводжують підписання договору. Уважне вивчення документу, позбавить від проблем, які можуть виникнути в подальшому. Перед підписанням договору, слід звірити власні паспортні дані з тими, які вказані в документі. Невідповідність даних може стати причиною того, що страхова компанія відмовиться сплачувати кошти в разі виникнення страхової події. Також слід звірити інформацію, яка стосується застрахованого автомобіля: державний номер, номер кузова, марка, модель, тощо.

Одним із важливих пунктів договору являється пункт, де вказано вид франшизи та її розмір. В договорі може зазначатися декілька видів франшиз. Наприклад, при пошкодженні машини страхова компанія залишає собі 2% від розміру покриття, в разі викрадення – до 10%. Слід обирати страховку з найменшою франшизою, тоді, найймовірніше, вдасться повністю покрити збитки. Обов’язково потрібно досконально вивчити ті пункти договору, в яких зазначені випадки, коли відшкодування не виплачується.

Оформлювати КАСКО необхідно виключно у тих страхових компаній, які добре себе зарекомендували. Дізнатися більше про автострахування можна на ресурсі vuso.ua. За допомогою сайту кожен бажаючий може замовити КАСКО чи ОСАГО. Також компанія здійснює страхування маєтку, здоров’я та життя, пропонує туристичні страховки. Зручний інтерфейс ресурсу дозволяє швидко зорієнтуватися серед великої кількості послуг. Прямо на сайті можна підрахувати ціну полісу з необхідним покриттям, користувачі можуть замовити страховку в режимі онлайн. На сайті зібрано безліч корисної інформації, яка стосується страхової сфери. Тут можна дізнатися, як вибрати оптимальний поліс, на що звертати увагу під час підписанні договору, тощо.

Сьогодні популярність страхових полісів значно виросла, адже люди хочуть бути впевненими в завтрашньому дні. Якщо раніше в перелік страхових ризиків включали переважно мінімальну кількість випадків, то сьогодні практично всі замовляють максимальне покриття.

Дата публикации: 29.04.14

Яндекс.Метрика